Facebook Like

Naprawa laptopów

Laptopy ze względu na swoje małe gabaryty, wydajną pracę połączoną z niskim zapotrzebowaniem na energię, i długą pracę na baterii stały się jednym z najpopularniejszych urządzeń używanych do codziennej pracy.

 

Jednak nieodpowiednie ich użytkowanie bardzo często staje się przyczyną wielu usterek.

Na szczęście w większości przypadków specjalistyczny serwis może w krótkim czasie wyeliminować zaistniałe problemy.

 

Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą laptopów:


- reballing BGA

Firma PC- MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE wykonuje także reaballing układów BGA.

- naprawę płyt głównych

Firma PC-MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmuje się także naprawą płyt głównych laptopów jak również płyt głównych komputerów stacjonarnych. Tylko profesjonalna diagnoza usterki daje pewność, iż koszty naprawy nie przewyższą wartości sprzętu! Dlatego warto sprawdzić uszkodzony sprzęt u doświadczonych serwisantów!

- naprawę lub wymianę gniazd USB, LAN itd.

Bardzo często podczas użytkowania laptopów podłączonych do prądu nie zwracamy uwagi na położenie podłączonego kabla. Często w takich sytuacjach zbyt naprężony, czy wadliwie podpięty kabel może uszkodzić gniazdo zasilania. Uszkodzone gniazdo uniemożliwia nam ponowne naładowanie laptopa.

W wielu sytuacjach prowadzi to do ogromnych utrudnień, ponieważ nie jesteśmy w stanie odczytać danych z rozładowanego komputera.

Na szczęście nasz profesjonalny serwis komputerowy jest do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.

W razie problemów PC-MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE bardzo szybko pomoże Państwu uporać się z zaistniałą sytuacją.

Wystarczy zadzwonić!


Wymieniamy także gniazda USB, LAN i inne. Już teraz nie musisz martwić się tym, iż nie będziesz w stanie podpiąć potrzebnego urządzenia do swojego laptopa!

- naprawa układu zasilania

Często podczas niewłaściwego użytkowania laptopów dochodzi do uszkodzenia układu zasilania. Nasz serwis komputerowy w szybkim czasie zajmie się naprawą uszkodzonego układu zasilania, zapobiegając tym samym problemom związanym z niemożnością naładowania naszego laptopa.

- wymiana matrycy

Uszkodzona matryca laptopa uniemożliwia nam niestety swobodne korzystanie z naszego sprzętu. Firma PC-MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmuje się wymianą uszkodzonych matryc, zarówno w zwykłych laptopach, jak i netbookach. Od teraz uszkodzona, czy rozbita matryca nie musi oznaczać końca użytkowania Twojego ulubionego sprzętu! Wystarczy skontaktować się z naszymi serwisantami, którzy odbiorą od Ciebie uszkodzony sprzęt bezpłatnie, a po naprawie zwrócą na miejsce, a Ty będziesz mógł znów w pełni korzystać ze swojego komputera!

- wymianę klawiatury

Klawiatura laptopa często narażona jest na różnego rodzaju usterki. Uszkodzona nie może prawidłowo wykonywać naszych poleceń, dlatego też niemożliwa jest efektywna praca na naszym komputerze. W przypadku uszkodzenia konieczna jest wymiana klawiatury laptopa. Nasz serwis oferuje wymianę klawiatury zarówno zwykłych laptopów, jak i netbooków.

- naprawa/konserwacja układów chłodzenia

Czy wiatrak Twojego laptopa zaczął nagle zbyt głośno pracować?

A może laptop zbyt szybko się grzeje?

Czy zdarzają Ci się sytuacje, kiedy pomimo głośno działającego wiatraka laptop sam się wyłącza i jest bardzo gorący?

Jeśli tak, konieczna będzie naprawa układu chłodzenia Twojego laptopa.

W przypadku, gdy Twój laptop szybko się przegrzewa skontaktuj się niezwłocznie z naszymi serwisantami.

Pamiętaj! Zbyt wysoka temperatura spowodowana wadliwą pracą układu chłodzenia może uszkodzić Twój sprzęt!

Aby uniknąć uszkodzeń układu chłodzenia laptopa niezbędna jest odpowiednia konserwacja układu chłodzenia.

- wymiana dysku twardego, pamięci RAM, napędu optycznego itd.

Firma PC-MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE oferuje profesjonalną wymianę dysku twardego laptopa, jak również wymianę pamięci RAM, wymianę napędu optycznego czy innych podzespołów laptopa.

Wymiana dysku w laptopie często jest konieczna w przypadkach uszkodzenia dysku lub kiedy chcemy po prostu zwiększyć pojemność pamięci naszego komputera.

Pamięć operacyjna RAM naszego laptopa odpowiada za prędkość jego pracy. Dlatego też zbyt mała staje się przyczyną wolniejszej pracy laptopa. Na szczęście modernizacja laptopa jest możliwa. Na życzenie naszych Klientów serwisanci PC-MASTER wymienią wskazane podzespoły, doradzą także, jaka modernizacja laptopa będzie odpowiednia dla Państwa potrzeb.

- czyszczenie po zalaniu

Wielu z nas nie wyobraża sobie już życia bez lekkiego, zgrabnego, przenośnego komputera, który możemy wszędzie zabrać ze sobą i cieszyć się w każdym miejscu dostępem do potrzebnych plików, aplikacji, zdjęć, czy po prostu możliwością korzystania z Internetu.

Nasze laptopy towarzyszą nam więc wszędzie.

Niestety często podstawowa zaleta laptopów – ich mobilność – staje się przyczyną wielu usterek, jakie się im przytrafiają podczas codziennego użytkowania.

Największym wrogiem laptopów towarzyszących swoim właścicielom wszędzie jest najczęściej zalanie.

Na szczęście, choć zawsze bywa dla naszego sprzętu groźne, nie musi oznaczać końca naszej współpracy czy utraty cennych danych!

Zalany laptop musi jednak jak najszybciej trafić w ręce specjalistów!

Tylko natychmiastowa pomoc po zalaniu laptopa daje szanse na uratowanie cennych danych!

Nie zwlekaj – zadzwoń!

 

 

 

 

 

Modernizacja sprzętu

Ciągle zmieniające się i rozwijające najnowsze technologie są dla nas niezwykłym ułatwieniem w codziennym życiu. Nowoczesny sprzęt oferuje nam coraz więcej możliwości, otwiera przed nami nowe perspektywy. Zmieniające się wymagania sprzętowe umożliwiające pełne korzystanie z wszelkich możliwości sieci mogą stać się jednak przeszkodą w swobodnym korzystaniu z Internetu.

Więcej…

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

Więcej…
.