Facebook Like

Sieć WiFi

Instalacja sieci WiFi jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób ceniących sobie wygodę.

Dzięki niej możemy mieć dostęp do bezprzewodowego Internetu, w każdym miejscu w domu, czy w biurze.

Pozwala to na korzystanie z sieci większej liczbie osób, ułatwia zarówno pracę, jak i codzienne korzystanie z komputerów w warunkach domowych.

 

Ważna jest jednak odpowiednia instalacja sieci WiFi.

Odpowiednio ustawiona sieć spełnia doskonale swoje zadanie, ułatwiając nam korzystanie z Internetu.

Należy jednak pamiętać o pewnych środkach ostrożności, które dadzą nam pewność, że z naszej sieci korzystają tylko i wyłącznie osoby, które powinny mieć do niej dostęp.

Zabezpieczona sieć WiFi nie pozwala na korzystanie z Internetu osób trzecich, dzięki czemu chronione są nasze dane.  Mamy również pewność, że nikt bezkarnie nie będzie „podkradał” nam naszego Internetu, dzięki czemu zawsze będzie pracował on z prędkością, za jaką płacimy dostawcy.

Jeśli masz wątpliwości co do bezpieczeństwa swojej sieci skontaktuj się z naszymi serwisantami!

Pamiętaj – domyślne ustawienia routera nie zawsze gwarantują bezpieczeństwo!

 

 

 

 

 

 

 

Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych z dojazdem do klienta

Firma PC-MASTER to profesjonalne POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmujące się obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży IT pozwala na świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Firma PC-MASTER będąc od lat blisko naszych Klientów zna i rozumie ich potrzeby.

Więcej…

Konfiguracja konta pocztowego

Konto pocztowe dostosowane do naszych potrzeb to wielka wygoda użytkowania. Aby oszczędzić czas, który trzeba poświęcać na logowanie się na stronach internetowych w celu sprawdzenia poczty, warto zadbać o spersonalizowaną konfigurację konta pocztowego na naszym prywatnym komputerze. Dzięki nowoczesnym ustawieniom możesz odbierać i wysyłać maile bez konieczności każdorazowego logowania się do serwisów pocztowych.

.