Facebook Like

Sieć WiFi

Instalacja sieci WiFi jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób ceniących sobie wygodę.

Dzięki niej możemy mieć dostęp do bezprzewodowego Internetu, w każdym miejscu w domu, czy w biurze.

Pozwala to na korzystanie z sieci większej liczbie osób, ułatwia zarówno pracę, jak i codzienne korzystanie z komputerów w warunkach domowych.

 

Ważna jest jednak odpowiednia instalacja sieci WiFi.

Odpowiednio ustawiona sieć spełnia doskonale swoje zadanie, ułatwiając nam korzystanie z Internetu.

Należy jednak pamiętać o pewnych środkach ostrożności, które dadzą nam pewność, że z naszej sieci korzystają tylko i wyłącznie osoby, które powinny mieć do niej dostęp.

Zabezpieczona sieć WiFi nie pozwala na korzystanie z Internetu osób trzecich, dzięki czemu chronione są nasze dane.  Mamy również pewność, że nikt bezkarnie nie będzie „podkradał” nam naszego Internetu, dzięki czemu zawsze będzie pracował on z prędkością, za jaką płacimy dostawcy.

Jeśli masz wątpliwości co do bezpieczeństwa swojej sieci skontaktuj się z naszymi serwisantami!

Pamiętaj – domyślne ustawienia routera nie zawsze gwarantują bezpieczeństwo!

 

 

 

 

 

 

 

Modernizacja sprzętu

Ciągle zmieniające się i rozwijające najnowsze technologie są dla nas niezwykłym ułatwieniem w codziennym życiu. Nowoczesny sprzęt oferuje nam coraz więcej możliwości, otwiera przed nami nowe perspektywy. Zmieniające się wymagania sprzętowe umożliwiające pełne korzystanie z wszelkich możliwości sieci mogą stać się jednak przeszkodą w swobodnym korzystaniu z Internetu.

Więcej…

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

Więcej…
.