Facebook Like

Sieć WiFi

Instalacja sieci WiFi jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób ceniących sobie wygodę.

Dzięki niej możemy mieć dostęp do bezprzewodowego Internetu, w każdym miejscu w domu, czy w biurze.

Pozwala to na korzystanie z sieci większej liczbie osób, ułatwia zarówno pracę, jak i codzienne korzystanie z komputerów w warunkach domowych.

 

Ważna jest jednak odpowiednia instalacja sieci WiFi.

Odpowiednio ustawiona sieć spełnia doskonale swoje zadanie, ułatwiając nam korzystanie z Internetu.

Należy jednak pamiętać o pewnych środkach ostrożności, które dadzą nam pewność, że z naszej sieci korzystają tylko i wyłącznie osoby, które powinny mieć do niej dostęp.

Zabezpieczona sieć WiFi nie pozwala na korzystanie z Internetu osób trzecich, dzięki czemu chronione są nasze dane.  Mamy również pewność, że nikt bezkarnie nie będzie „podkradał” nam naszego Internetu, dzięki czemu zawsze będzie pracował on z prędkością, za jaką płacimy dostawcy.

Jeśli masz wątpliwości co do bezpieczeństwa swojej sieci skontaktuj się z naszymi serwisantami!

Pamiętaj – domyślne ustawienia routera nie zawsze gwarantują bezpieczeństwo!

 

 

 

 

 

 

 

Modernizacja sprzętu

Ciągle zmieniające się i rozwijające najnowsze technologie są dla nas niezwykłym ułatwieniem w codziennym życiu. Nowoczesny sprzęt oferuje nam coraz więcej możliwości, otwiera przed nami nowe perspektywy. Zmieniające się wymagania sprzętowe umożliwiające pełne korzystanie z wszelkich możliwości sieci mogą stać się jednak przeszkodą w swobodnym korzystaniu z Internetu.

Więcej…

Straciłeś dane? Nie wszystko stracone!

Dane zapisywane na dysku twardym komputera bardzo często stanowią dla nas ogromną wartość. Każdego dnia przecież dyski zapełniane są przez nowe pliki, dokumenty, foldery, katalogi, czy ważne dla nas zdjęcia. Nieustannie tworzymy i zapisujemy w naszych komputerach wszelkiego rodzaju informacje.

Więcej…
.