Facebook Like

Bateria bez mocy

Laptop wyposażony w pojemną baterię jest wielkim ułatwieniem podczas codziennego użytkowania naszego sprzętu. Pozwala bowiem na zwiększoną mobilność i komfort korzystania bez używania kabli i zasilaczy. Aby mógł dobrze nam służyć potrzebna jest jednak sprawna bateria. Z czasem jednak bateria zaczyna słabnąć, laptop pracuje na niej znacznie krócej. Dlaczego tak się dzieje? Czy zawsze jest to kwestia naturalnego zużywania się sprzętu?

 

Użytkując laptopa często sami „skracamy życie” naszej baterii. Ciągłe ładowanie, bez względu na to, czy tego akurat potrzebuje, nie jest, niestety, gwarantem utrzymania jej w dobrym stanie. Rozwiązaniem może być oczywiście całkowite zrezygnowanie z codziennego użytkowania baterii pozostawiając ją na specjalne okazje. Jest to poniekąd dobre rozwiązanie, należy jednak pamiętać o tym, by odłożona bateria była w pełni naładowana. Tylko wtedy na dłużej zachowa swoje właściwości. Nie ma oczywiście idealnego przepisu na zachowanie baterii w idealnym stanie na zawsze. Jednak odpowiednie użytkowanie może w dużym stopniu wydłużyć jej trwałość. Dbanie o dobrą kondycję naszego sprzętu wcale nie musi być trudne czy uciążliwe.

Naprawa laptopów

Laptopy ze względu na swoje małe gabaryty, wydajną pracę połączoną z niskim zapotrzebowaniem na energię, i długą pracę na baterii stały się jednym z najpopularniejszych urządzeń używanych do codziennej pracy.

Więcej…

Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych z dojazdem do klienta

Firma PC-MASTER to profesjonalne POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmujące się obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży IT pozwala na świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Firma PC-MASTER będąc od lat blisko naszych Klientów zna i rozumie ich potrzeby.

Więcej…
.