Facebook Like

Bateria bez mocy

Laptop wyposażony w pojemną baterię jest wielkim ułatwieniem podczas codziennego użytkowania naszego sprzętu. Pozwala bowiem na zwiększoną mobilność i komfort korzystania bez używania kabli i zasilaczy. Aby mógł dobrze nam służyć potrzebna jest jednak sprawna bateria. Z czasem jednak bateria zaczyna słabnąć, laptop pracuje na niej znacznie krócej. Dlaczego tak się dzieje? Czy zawsze jest to kwestia naturalnego zużywania się sprzętu?

 

Użytkując laptopa często sami „skracamy życie” naszej baterii. Ciągłe ładowanie, bez względu na to, czy tego akurat potrzebuje, nie jest, niestety, gwarantem utrzymania jej w dobrym stanie. Rozwiązaniem może być oczywiście całkowite zrezygnowanie z codziennego użytkowania baterii pozostawiając ją na specjalne okazje. Jest to poniekąd dobre rozwiązanie, należy jednak pamiętać o tym, by odłożona bateria była w pełni naładowana. Tylko wtedy na dłużej zachowa swoje właściwości. Nie ma oczywiście idealnego przepisu na zachowanie baterii w idealnym stanie na zawsze. Jednak odpowiednie użytkowanie może w dużym stopniu wydłużyć jej trwałość. Dbanie o dobrą kondycję naszego sprzętu wcale nie musi być trudne czy uciążliwe.

Montaż zestawów komputerowych

Montaż zestawów komputerowych nie zawsze jest prostym zadaniem!

Plątanina kabli i zagadkowe gniazda nie ułatwiają instalacji.

A tylko odpowiednio podłączony sprzęt komputerowy, wyposażony w sterowniki przeznaczone dokładnie do tego rodzaju urządzeń, może funkcjonować poprawnie!

Więcej…

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

Więcej…
.