Facebook Like

Nowoczesne biuro

Odpowiednio wyposażone biuro staje się idealnym miejscem do codziennej pracy. Sprzęt komputerowy dobrany do naszych potrzeb ułatwia pracę i przyspiesza jej wyniki. W trosce o bezpieczeństwo danych, plików, dokumentów należy dbać o dobrą kondycję sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz sieci.

 

Nie zawsze udaje się uniknąć usterek, które nierzadko zagrażają naszym danym, dlatego warto dbać o odpowiednią konfigurację sprzętu i oprogramowania w naszym biurze, by móc cieszyć się z efektów naszej pracy. Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie pozytywnych zmian w naszym otoczeniu. Nawet w przypadku utraty cennych danych. Pogotowie Komputerowe PC-MASTER błyskawicznie reaguje na zgłoszenie usterki. Kompetentni serwisanci odzyskają dla Państwa utracone dane, zabezpieczą je na przyszłość i doradzą w jaki sposób najlepiej użytkować dostępny sprzęt komputerowy. Nowoczesne biuro wyposażone w najnowsze rozwiązania informatyczne może z powodzeniem stawiać czoła codziennym wyzwaniom współczesnego świata.

Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych z dojazdem do klienta

Firma PC-MASTER to profesjonalne POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmujące się obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży IT pozwala na świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Firma PC-MASTER będąc od lat blisko naszych Klientów zna i rozumie ich potrzeby.

Więcej…

Konfiguracja konta pocztowego

Konto pocztowe dostosowane do naszych potrzeb to wielka wygoda użytkowania. Aby oszczędzić czas, który trzeba poświęcać na logowanie się na stronach internetowych w celu sprawdzenia poczty, warto zadbać o spersonalizowaną konfigurację konta pocztowego na naszym prywatnym komputerze. Dzięki nowoczesnym ustawieniom możesz odbierać i wysyłać maile bez konieczności każdorazowego logowania się do serwisów pocztowych.

.