Facebook Like

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

 

Naprzeciw potrzebom naszych klientów Pogotowie Komputerowe PC-MASTER oferuje szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu komputerowego połączone z darmowym dojazdem do klienta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, wystarczy zgłosić zaistniałą usterkę, a wyszkoleni serwisanci z pogotowia komputerowego przyjadą pod wskazany adres za darmo. Często wielu napraw udaje się dokonać na miejscu. Oszczędza to czas i pieniądze naszych klientów. W przypadku konieczności zabrania sprzętu na serwis czas oczekiwania na specjalistyczną diagnozę jest bardzo krótki. Pogotowie komputerowe PC-MASTER działa szybko i profesjonalnie. Wszelkie diagnozy i propozycje naprawy są indywidualnie konsultowane z naszymi klientami. Działamy w oparciu o wspólne zaufanie. Pogotowie komputerowe to profesjonalna naprawa komputerów skierowana do osób ceniących swój czas i pieniądze. Pracujemy dla Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, usterki można zgłaszać 24h na dobę. To nowoczesne podejście do klienta sprawia, że w dzisiejszych czasach, nastawionych na szybkie efekty i profesjonalizm, zaufało nam już tak wiele osób. Nasze doświadczenie i chęć współpracy z ludźmi sprawia, że kontakt z serwisem jest prosty, udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, doradzamy najlepsze rozwiązania.

Pogotowie komputerowe to idealne rozwiązanie, gdy liczy się czas naprawy naszego sprzętu.

Zapewniamy:

- szybki czas reakcji na zgłoszenie przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę

- prosty kontakt i porady ekspertów

- darmowy dojazd do klienta

- fachową diagnozę

- szybką i profesjonalną naprawę sprzętu komputerowego

- modernizację sprzętu i podzespołów komputerowych

- konfigurację sieci wi-fi

- aktualizację sprzętu i oprogramowania

 

Wszelkie oferowane przez nas usługi dostosowane są do potrzeb naszych Klientów. Każdy traktowany jest indywidualnie, naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług połączonych z szybkim czasem ich realizacji. Pogotowie komputerowe PC-MASTER działa szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych z dojazdem do klienta

Firma PC-MASTER to profesjonalne POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmujące się obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży IT pozwala na świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Firma PC-MASTER będąc od lat blisko naszych Klientów zna i rozumie ich potrzeby.

Więcej…

Konfiguracja konta pocztowego

Konto pocztowe dostosowane do naszych potrzeb to wielka wygoda użytkowania. Aby oszczędzić czas, który trzeba poświęcać na logowanie się na stronach internetowych w celu sprawdzenia poczty, warto zadbać o spersonalizowaną konfigurację konta pocztowego na naszym prywatnym komputerze. Dzięki nowoczesnym ustawieniom możesz odbierać i wysyłać maile bez konieczności każdorazowego logowania się do serwisów pocztowych.

.