Facebook Like

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

 

Naprzeciw potrzebom naszych klientów Pogotowie Komputerowe PC-MASTER oferuje szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu komputerowego połączone z darmowym dojazdem do klienta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, wystarczy zgłosić zaistniałą usterkę, a wyszkoleni serwisanci z pogotowia komputerowego przyjadą pod wskazany adres za darmo. Często wielu napraw udaje się dokonać na miejscu. Oszczędza to czas i pieniądze naszych klientów. W przypadku konieczności zabrania sprzętu na serwis czas oczekiwania na specjalistyczną diagnozę jest bardzo krótki. Pogotowie komputerowe PC-MASTER działa szybko i profesjonalnie. Wszelkie diagnozy i propozycje naprawy są indywidualnie konsultowane z naszymi klientami. Działamy w oparciu o wspólne zaufanie. Pogotowie komputerowe to profesjonalna naprawa komputerów skierowana do osób ceniących swój czas i pieniądze. Pracujemy dla Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, usterki można zgłaszać 24h na dobę. To nowoczesne podejście do klienta sprawia, że w dzisiejszych czasach, nastawionych na szybkie efekty i profesjonalizm, zaufało nam już tak wiele osób. Nasze doświadczenie i chęć współpracy z ludźmi sprawia, że kontakt z serwisem jest prosty, udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, doradzamy najlepsze rozwiązania.

Pogotowie komputerowe to idealne rozwiązanie, gdy liczy się czas naprawy naszego sprzętu.

Zapewniamy:

- szybki czas reakcji na zgłoszenie przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę

- prosty kontakt i porady ekspertów

- darmowy dojazd do klienta

- fachową diagnozę

- szybką i profesjonalną naprawę sprzętu komputerowego

- modernizację sprzętu i podzespołów komputerowych

- konfigurację sieci wi-fi

- aktualizację sprzętu i oprogramowania

 

Wszelkie oferowane przez nas usługi dostosowane są do potrzeb naszych Klientów. Każdy traktowany jest indywidualnie, naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług połączonych z szybkim czasem ich realizacji. Pogotowie komputerowe PC-MASTER działa szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Modernizacja sprzętu

Ciągle zmieniające się i rozwijające najnowsze technologie są dla nas niezwykłym ułatwieniem w codziennym życiu. Nowoczesny sprzęt oferuje nam coraz więcej możliwości, otwiera przed nami nowe perspektywy. Zmieniające się wymagania sprzętowe umożliwiające pełne korzystanie z wszelkich możliwości sieci mogą stać się jednak przeszkodą w swobodnym korzystaniu z Internetu.

Więcej…

Straciłeś dane? Nie wszystko stracone!

Dane zapisywane na dysku twardym komputera bardzo często stanowią dla nas ogromną wartość. Każdego dnia przecież dyski zapełniane są przez nowe pliki, dokumenty, foldery, katalogi, czy ważne dla nas zdjęcia. Nieustannie tworzymy i zapisujemy w naszych komputerach wszelkiego rodzaju informacje.

Więcej…
.