Facebook Like

Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych z dojazdem do klienta

Firma PC-MASTER to profesjonalne POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmujące się obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży IT pozwala na świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Firma PC-MASTER będąc od lat blisko naszych Klientów zna i rozumie ich potrzeby.

Wiemy, jak cenny jest Twój czas i wygoda. Dlatego też w trosce o naszych Klientów firma PC-MASTER POGOTOWIE KOMPUTEROWE zapewnia bezpłatny dojazd serwisantów do Klientów. Naprawa sprzętu komputerowego nie musi być już dla Ciebie problemem. Dzięki naszej pomocy nie musisz już martwić się kłopotliwym dowozem sprzętu komputerowego do punktu serwisowego!

Wystarczy zadzwonić i zgłosić usterkę.

Nasi serwisanci odbiorą uszkodzony sprzęt BEZPŁATNIE i zwrócą na miejsce po naprawie.

Modernizacja sprzętu

Ciągle zmieniające się i rozwijające najnowsze technologie są dla nas niezwykłym ułatwieniem w codziennym życiu. Nowoczesny sprzęt oferuje nam coraz więcej możliwości, otwiera przed nami nowe perspektywy. Zmieniające się wymagania sprzętowe umożliwiające pełne korzystanie z wszelkich możliwości sieci mogą stać się jednak przeszkodą w swobodnym korzystaniu z Internetu.

Więcej…

Profesjonalizm i szybkość działania

Główną ideą pogotowia komputerowego jest wysoka jakość wykonywanych napraw i świadczonych usług połączona z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie usterki. Niektórzy z nas przekonali się już wielokrotnie, że naprawa komputera wiąże się nie tylko z kłopotliwym dowozem sprzętu do serwisu, ale także z długim czasem oczekiwania na diagnozę i naprawę.

Więcej…
.