O nas

PC-MASTER Pogotowie komputerowe Tarnów

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Tarnów, Brzesko, Wojnicz, Zakliczyn, Tuchów, Kraków, Wieliczka

 

Firma PC-MASTER zajmuje się stałą obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Zapewniamy szybką i fachową obsługę przez 7 dni w tygodniu. Z naszą pomocą oszczędzasz przede wszystkim czas i pieniądze – jako jedyni NIE POBIERAMY OPŁAT ZA DOJAZD! Dla stałych klientów rabaty! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Zakres naszych usług obejmuje miasta: Kraków, Wieliczka, Tarnów, Brzesko, Wojnicz, Zakliczyn, Tuchów, oraz pobliskie miejscowości. W trosce o wygodę naszych Klientów pogotowie komputerowe PC-MASTER oszczędza ich czas i pieniądze. Serwisanci sami odbierają sprzęt przeznaczony do naprawy i zawożą go do serwisu. Darmowy dojazd do Klienta to wielka zaleta i ułatwienie, które cenią sobie nasi Klienci. Co więcej, często wielu napraw udaje się także dokonać w miejscu zgłoszenia. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, naprawiany sprzęt szybko może znów służyć Właścicielowi.

Jako nieliczni, oferujemy również profesjonalny serwis laptopów. Rzetelność, profesjonalizm i bogate doświadczenie naszych serwisantów pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Działamy szybko i profesjonalnie. Na zlecenie reagujemy do 1,5 h! Pogotowie komputerowe to wygodne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas. Codziennie podejmowane wyzwania, stały kontakt z Klientami, nastawienie na współpracę i osiąganie jak najlepszych efektów stały się podstawą naszej dobrej opinii u wielu zadowolonych Klientów.

Stała obsługa informatyczna małych i średnich firm to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Współpraca z ludźmi, otwartość na innowacje i nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają nam codziennie ułatwiać pracę ze sprzętem komputerowym naszym Klientom. W oparciu o ich potrzeby i oczekiwania tworzymy dla Nich najdogodniejsze rozwiązania informatyczne. Uczymy, jak najlepiej korzystać z najnowszych technologii. Nieograniczone możliwości nowoczesnych systemów otwierają przed ich użytkownikami szerokie perspektywy. My pokazujemy jaką drogą należy podążać, by osiągnąć zamierzone cele. Wyszkoleni serwisanci pogotowia komputerowego PC-MASTER to nie tylko profesjonalny serwis komputerowy. Zdobyte kompetencje i doświadczenie pozwalają naszym serwisantom służyć pomocą także w kwestii przygotowania odpowiedniego stanowiska pracy przy komputerze. Odpowiednia konfiguracja sprzętu komputerowego dostosowanego do naszych potrzeb to podstawa do owocnej pracy z użyciem tego narzędzia. Niezbędna jest także instalacja systemu operacyjnego spełniającego wymagania użytkownika. Instalacja i Konfiguracja systemu Windows czy instalacja sterowników nie zawsze jest możliwa bez pomocy profesjonalistów. Czasami konieczne jest ponowne partycjonowanie dysku czy odzyskiwanie systemu lub tworzenie kopii zapasowej. Dla wymagających użytkowników możliwa jest także instalacja kilku systemów operacyjnych. Pozwala to na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości naszego sprzętu. Każdy z systemów posiada przecież indywidualne zalety, daje nam inne możliwości i rozwiązania.

Nowy system operacyjny w naszym komputerze to także instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych na nowo. Ponowna instalacja drukarki, skanera czy faksu wymaga odpowiedniej konfiguracji systemu i sterowników. Metoda prób i błędów nie zawsze się opłaca, dlatego warto zaufać profesjonalistom. Pogotowie komputerowe PC-MASTER szybko przyjdzie nam z pomocą, skonfiguruje odpowiednio sprzęt komputerowy i inne urządzenia peryferyjne. Tylko dobrze drukująca drukarka spełnia należycie swoje zadanie. Uzupełnianie tuszu do drukarek czy wymiana kartridży nie musi stanowić już dla nas problemu.

PC-MASTER to pierwsze pogotowie komputerowe w Tarnowie. Masz jakieś wątpliwości? Pytania? Zawsze możesz do nas zadzwonić i pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Ciągłe oczekiwanie na odbiór komputera z serwisu od dzisiaj może przestać zajmować Twój czas. Sam decydujesz, kiedy potrzebna jest naprawa. Pomagamy wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie. Na bieżąco możesz dowiedzieć się jak przebiega naprawa i jakie są koszty – unikasz przykrych niespodzianek. Zdarza się, że koszt naprawy starszego sprzętu, do którego podzespoły nie są już produkowane, znacznie przekracza jego wartość. U nas możesz dowiedzieć czy możliwa i opłacalna będzie modernizacja sprzętu komputerowego. Czasami lepiej jest po prostu zamienić go na inny. My tłumaczymy wszystko dokładnie, przestawiamy wady i zalety wybranego rozwiązania. Wszystko po to, aby Klient nie tracił na danej transakcji. Ciągle zmieniające się technologie wpływają na całe nasze życie. Każdego dnia świat się zmienia, zmieniają się także wymagania sprzętowe. Odpowiednio dostosowany sprzęt komputerowy to pomocne narzędzie, ułatwiające pracę, będące także często źródłem rozrywki. Komputer powinien być dla nas „przyjacielem” a nie „wrogiem” usuwającym dane i zabierającym czas. Niestety zdarza się często, że nieodpowiednia konfiguracja sprzętu komputerowego czy niewłaściwe użytkowanie stają się przyczyną wielu problemów. Uszkodzony dysk, przegrzanie, nadmierne obciążenie, wirusy i robaki mogą niestety w znacznym stopniu utrudnić codzienne użytkowanie komputera. Utracone dane to szczególnie poważny problem dotykający wielu użytkowników. Na szczęście mamy na to sposób – odzyskiwanie danych. Nasi serwisanci szybko i profesjonalnie odzyskają utracone pliki, dokumenty, zdjęcia i inne. Dodatkowo, w trosce o ich bezpieczeństwo w przyszłości, utworzą kopie zapasowe, pokażą jak najlepiej archiwizować cenne dane. Tylko odpowiednie dostosowanie sprzętu do Twoich potrzeb pozwoli na komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Ze względu na liczne zagrożenia obecne w sieci wdrażamy programy antywirusowe i firewall’e w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Sprawdzanie stanu konta czy robienie przelewów przez Internet przestanie być dla Ciebie problemem. Bardzo ważna jest tutaj także odpowiednia konfiguracja sieci wi-fi, ustawienie routera. Aby zakupiony sprzęt szybko działał zgodnie z Twoimi wymaganiami – nie czekaj – zadzwoń po pogotowie komputerowe, oszczędzając przy tym swój czas.

Odwiedzane strony internetowe często, niestety zawierają różne szkodliwe oprogramowanie, które samoczynnie instaluje się na naszym komputerze. Może to później zakłócić w znacznym stopniu nasz komfort podczas użytkowania laptopa czy komputera stacjonarnego. Nagromadzenie tego typu „śmieci” jest bardzo niekorzystne dla naszego sprzętu. Zaczyna on działać wolniej, brakuje mu pamięci, jest wyraźnie obciążony. W takim przypadku niezbędna jest pomoc informatyka. Usuwanie wirusów to jedna z bardzo często świadczonych przez nas usług. Każdy z nas przeglądając Internet jest narażony na inwazję tego typu niechcianych „gości”. Dobre programy antywirusowe w znacznym stopniu zmniejszają to zagrożenie, zapytaj naszego serwisanta o odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Podpowiemy również jak chronić dzieci przed zagrożeniami obecnymi w Internecie. Sieć daje nam dzisiaj szerokie perspektywy poznawania świata, warto jednak zadbać o to, by najmłodsi wykorzystywali tylko dobre strony tych nieograniczonych możliwości. Ochrona rodzicielska przed przeglądaniem stron uznawanych za szkodliwe i nieodpowiednie dla młodszych użytkowników sieci to bardzo przydatne narzędzie. 

Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja z użytkowania komputera. Ponieważ jego zadaniem jest ułatwianie naszego życia bez zbędnego zabierania czasu. Zaufany serwis komputerów i laptopów to bardzo cenna rzecz w dzisiejszym świecie przepełnionym nowoczesnymi technologiami. Chociaż każdy z nas styka się z nimi na co dzień, to nie z każdą usterką jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Warto więc korzystać z profesjonalnych usług informatycznych, szybkiej naprawy komputera bez zbędnych kosztów i straty czasu. Nowoczesny serwis laptopów oferujący naprawy na najwyższym poziomie to najlepsze rozwiązanie, gdy liczą się efekty i satysfakcja. Długotrwałe „pozbawienie sprzętu” w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby naprawa komputera w naszym serwisie przebiegała rzetelnie i szybko.

Oferujemy również sprzedaż komputerów, laptopów, oraz akcesoriów w konkurencyjnych cenach. Pomagamy dobrać sprzęt odpowiedni dla Twoich potrzeb. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, sprzęt dobierany jest w oparciu o wymagania i oczekiwania użytkownika. Personalizacja oparta na współpracy i zaufaniu daje gwarancję udanego użytkowania zakupionego u nas sprzętu. Dzięki profesjonalnym poradom kupujesz to, czego potrzebujesz. Jest to korzystne rozwiązanie, ze względu na fakt, iż rynek przepełniony jest dzisiaj wszelkiego rodzaju ofertami, które pomimo zachęcającej reklamy niekoniecznie spełnią nasze oczekiwania. Warto więc poświęcić chwilę czasu i zapytać o profesjonalną poradę, a później w pełni wykorzystywać zakupiony sprzęt.


PC-MASTER usługi informatyczne dla firm to stała obsługa informatyczna rozliczana ryczałtowo. Jest to dużo korzystniejsze niż zatrudnienie informatyka na etacie, gdyż nie generujemy dodatkowych kosztów zatrudnienia (ZUS, fundusz socjalny itd.). Pogotowie komputerowe to profesjonalny serwis komputerowy oraz szybka i rzetelna pomoc informatyczna, możesz na nas liczyć o każdej porze. Ekspresowa naprawa komputerów, laptopów, instalacja sieci, konfiguracja sprzętu i oprogramowania, instalacja i obsługa urządzeń biurowych w atrakcyjnych cenach to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych firm, wykorzystujących najnowsze technologie w codziennej pracy. Koszty naszych usług są pomniejszone o podatek VAT.

Sprawdź nas! 

Naprawa komputerów to nasza pasja.

tel. 889 799 126